Neu: pokud to sám necítíš, těžko vysvětlovat. Tím nechci říct, že to mé je vynikající.
Ledove plaze.
Mroz pocita kameny.
Jen ty velike.
Je to neco ? Jestli ne, jak se to lisi od toho vyse ?
Mroz pocita kameny.
Jen ty velike.
Je to neco ? Jestli ne, jak se to lisi od toho vyse ?
Milada Kubová: Gora: Neu: Díky, psal jsem ji asi šest minut. Tebe bylo myšleno mou dceru. Jinak ať jdou všichni do dža. Chudák, doteď byla tak šťastná, ale já to nedám. Končim.
borovice: díky za koment. Přemýšlím o posunu prvního haiku do - kdy. Zarazil jsem se u "" zapršelo "". Je to jen zajímavost, ale jak mohu vědět, že zapršelo, když jsem nebyl přítomen. Ráno když jsem viděl plavat špačky v popelníku už zase svítilo slunce. Není to náhodou už vlastní hodnocení situace, což by v haiku být nemělo?
Pecka ! To mě moc bavilo číst a představovat si a domýšlet, díky.

