Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 17.07.2022 - 14:46
komentářů11(10.)
Danula: Děkuji moc
přidáno 17.07.2022 - 14:46
komentářů11(9.)
Psavec: Děkuji.
přidáno 17.07.2022 - 14:43
komentářů10(10.)
borovice: Velký dík.
přidáno 17.07.2022 - 14:37
komentářů10(9.)
Někomu se schovávají v korunách, hnízdech a na nebi. Tobě v básních...:)
přidáno 17.07.2022 - 14:29
komentářů14(10.)
Psavec: Děkuji i Tobě;)
přidáno 17.07.2022 - 14:29
komentářů14(9.)
Gora: Děkuji. Nejdřív jsem ten motiv chtěla nacpat do haiku, ale přece jen chtěl více prostoru...:)
přidáno 17.07.2022 - 14:27
komentářů14(8.)
Lenča: Děkuji. Jsem ráda:)
přidáno 17.07.2022 - 14:26
komentářů14(7.)
kvaj: To je situace. S tím slovem jsem si několikrát hrála. A zdálo se mi nějak divné. Díky moc za gramatické usměrnění, hned opravím;)
přidáno 17.07.2022 - 14:25
komentářů14(6.)
Dandy: Děkuji mnohokrát;)
přidáno 17.07.2022 - 11:56
komentářů14(5.)
Zajímavá báseň i foto.
přidáno 17.07.2022 - 11:53
komentářů11(8.)
Lehce plynoucí dílko, podařené
přidáno 17.07.2022 - 11:47
komentářů11(7.)
Hodně zaujala.
přidáno 17.07.2022 - 11:44
komentářů4(4.)
Moc fajn.
přidáno 17.07.2022 - 11:43
komentářů14(5.)
Líbí se mi.
přidáno 17.07.2022 - 11:42
komentářů6(4.)
kmotrov: To nemohu posoudit, jestli nevytěsňuješ nepříjemné vzpomínky a nepoutáš se k příjemným. V otázce pravdy vždy záleží na tom, co si pod tím pojmem v konkrétní situaci představuješ. Pokud pouze shodu tvrzení se skutečností, pak ne pravdě většinou nic relativního není. Když například pozoruješ déšť a řekneš - prší, je to pravda, která v dané situaci není relativní.
přidáno 17.07.2022 - 11:40
komentářů10(8.)
Lenča: Díky moc.
přidáno 17.07.2022 - 11:40
komentářů10(7.)
kvaj: Dobře jsi to našel.
přidáno 17.07.2022 - 11:37
komentářů10(6.)
Dandy: Díkec.
přidáno 17.07.2022 - 11:32
komentářů14(4.)
Mám blízko k taoismu, každé světlo na zádech nese svůj stín a je to i naopak, to nacházím v prvních dvou slokách. Zůstat svůj? Má to pro nás velkou váhu, dočítám výbor z Junga, nejsme tak docela svoji a asi by ani nebylo dobře abychom byli. Tak jako se v poezii hledá přesah i my máme přesah, je v nás něco nedořečené, něco co není v písmenech, něco nad čím nemáme moc. A je to tak dobře.
přidáno 17.07.2022 - 11:18
komentářů6(3.)
kvaj: Pravda má pro mne velkou cenu i když vím jak je slovo pravda relativní. Nemám hezké vzpomínky na vojnu, ani na mládí, mládí pro mne bylo velmi složité. Myslím, že teď zažívám lepší časy. Nevytěsňuji nepříjemné vzpomínka a nepoutám se k příjemným. Svým způsobem jsem cynik.
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :
strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming