První mi přijde VELMI dobré a vtipné, u druhého bych pozměnila první verš, ta výchova je dle mne celkem hodnotící slovo... a i ve free formě bych se myslím bez první řádky obešla zcela, jinak fajn dílka.
Ziny: Dík za návštěvu.
Je už dvouletá.
Počasi čtveroroční ,které sobě zvolit?
Každé má své pro.
Každé má své proti
Je už dvouletá.
Počasi čtveroroční ,které sobě zvolit?
Každé má své pro.
Každé má své proti
Trpíš depresí ze zimy? Mám to podobně. Dlouhé večery, Vánoce, čas účtování. Kdo přežije zimu, vyhraje další krásné léto.
Dandy: Děkuji, kameny jsou od dětství má vášeň...
Úžasné, takové příběhy mám moc ráda, jsou mi velmi blízké. Nádherně napsáno, smekám...
Zase přijemný příběh.
Kameny maji svou sílu.
Kameny maji svou sílu.
Psavec: Neu: Milada Kubová: Lenča: kvaj: Gora: Dandy:
Díky moc Vám všem, za přečtení, milá slova, za vyslyšení :)
Díky moc Vám všem, za přečtení, milá slova, za vyslyšení :)
kvaj: protože boso a bosá jsou dvě různá slova s různým významem.

