kmotrov: ano, bylo to minulý týden u známých na oslavě... přemlouval čmeláka, aby se u něj konečně zabydlel:-) a dík.
Lenča: Lenko děkuji,jen je píši při kydání u koní coš je prapodivné
Krásně vyjádřeno... Tvořme si svět podle svých představ, ač pomalu, krůček za krokem...
Dandy: Někdy je to potřeba, zvědomit si trauma a vyléčit...
... a zaplavili jejich stůl...konec
Ráda jsem se nachomýtla u vedlejšího stolu k překvapivě zajímavé básni.
Ráda jsem se nachomýtla u vedlejšího stolu k překvapivě zajímavé básni.
Ziny: Psavec: Mlčeti Zlato: Gora:
Díky všem za čtení a přeji podnětný průchod do dalších letních časů ;-)
Díky všem za čtení a přeji podnětný průchod do dalších letních časů ;-)
Vytvářet čmelníky
A usadit čmeldu je někdy štrapáce.
Ale fajn pocit když se zadaří
A usadit čmeldu je někdy štrapáce.
Ale fajn pocit když se zadaří
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)

