|
Já ho znám.
|
Chudák Milan skromně žije,
není pravda, že moc pije.
Nemoce si takhle léčí,
ač bar někdy bere ztečí.
Pije ale stále s mírou,
ohnivou tu vodu živou.
Nevypije nikdy více,
než dvě deci slivovice.
Občas k tomu víno přidá,
rád vám ovšem značky střídá.
Divné mívá někdy chutě,
hlava ho pak trápí krutě.
Postel se s ním divně točí,
jak by jel na kolotoči .
Ráno ovšem fit je zase,
není přece žádné prase.
není pravda, že moc pije.
Nemoce si takhle léčí,
ač bar někdy bere ztečí.
Pije ale stále s mírou,
ohnivou tu vodu živou.
Nevypije nikdy více,
než dvě deci slivovice.
Občas k tomu víno přidá,
rád vám ovšem značky střídá.
Divné mívá někdy chutě,
hlava ho pak trápí krutě.
Postel se s ním divně točí,
jak by jel na kolotoči .
Ráno ovšem fit je zase,
není přece žádné prase.
Jsem abstinent, protože vše piju jako vodu.. škyt...
některé vody mi nedělají dobře, asi jsou zkažený.
některé vody mi nedělají dobře, asi jsou zkažený.
Pěkně popsaná,laska k alkoholu
Měl jsem sousedku co pila jak holendr a přepálila téměř vše.
Věk nato nebral ohled.
Měl jsem sousedku co pila jak holendr a přepálila téměř vše.
Věk nato nebral ohled.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hodný kluk : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Možné řešení
Předchozí dílo autora : Zuzana
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)

