Jsi potrava, košt nestačí. Přečteno, snědeno už dávno vystydla polévka. Proč nepíšeš, či snad moučník by nebyl?
Lenča: Jde o hledání, nikoli úspěšné. Denny z pokojného bojovníka by řekl. Cesta je důležitá, nikoli cíl.
zaseja: Oba trpíme sebestředností, jenž pramení z neuznání. Čím více se snažíme, tím víc se odlišujeme a odcizujeme okolí. Profese jsou jen kruhy po kterých běháme dokola v stejném vzorci. Srdce nás z toho bolí.
Kdybys květinou byla vložil ,bych tě do herbáře jakožto Ostropestřec. Čistí játra, tudíž bolest lidí a díky tomu pak mnozí lépe vidí.
krásný život... já také zkusil ledacos...podnikatel, novinář, skladník, řidič, ajťák... vše, čím jsem byl, byl jsem rád;)
Máš za sebou úžasné zkušenosti. Nádherně shrnuto, jak tě život vedl a ty jsi ho následoval svým srdcem...
človiček: V tom vidím tu vyšší spravedlnost, díky které to tady nevidím úplně v prd... Jednou jsi zločinec, pak zase obětí...
Letos se s krtinci roztrhl pytel:-).
První - senrju /balalajky a tak:-)/, druhé úžasné. Třetí solidní... - můj rychlý náhled.
První - senrju /balalajky a tak:-)/, druhé úžasné. Třetí solidní... - můj rychlý náhled.
Darmošlap1960: Děkuji moc. Máš pravdu, mě inspiroval název lednového úplňku - vlčí, a psi tu noc taky nespali:-)...jako já. Oni to prý mají po vlcích v genech /dočetla jsem se/.
Vím, Peter je velmi šikovný. Umí dát impuls, doťuknutí...
Vím, Peter je velmi šikovný. Umí dát impuls, doťuknutí...
Zimní úplně je taková haiku klasika, bdění za úplňku, moc pěkné a návrh Karpatského je geniální.
Wota: Díky za vysvětlení, tak nějak jsem to též pochopil, snad jen ten smích straky ve mně vyvolává pochyby, jak píše Gora, že je to interpretace autora, tedy že tam do haiku vstupuje subjekt.
Maminko, ptá se dcera podobná býti za anděla
jakou koncepci -anti mám bráti?, aby nemohlo se to státi.
Penicilín mezi kolena si dej, před vypadnutím jej pohlídej.
jakou koncepci -anti mám bráti?, aby nemohlo se to státi.
Penicilín mezi kolena si dej, před vypadnutím jej pohlídej.

