Kdyby se názvy těch dvou básní spojily bylo by to: raněná do pekel .... to je brutální slovní spojení
aspoň něco se tu ještě dá číst, nedávno jsem rozflákala rtuťový teploměr
Damir: a já myslel že se tu hodnotí především forma. Mý ego by chtělo napsat milion slov, ale zde to nemá smysl. Pokud máte něco k formě napište, jinak nepište.
zaseja: Mlčeti Zlato: Koala: Děkuji vám… připlula v noci, napůl sama, napůl mnou.
človiček: Ten musí něco vydržet přece :-D
Nádhera!!! Skvělý!!! Mám rád vodní toky a vodní plochy. A u moře skoro nesundám šnorchl ze ksichtu... :):):)
Sorry, ale tohle je hodně ubrečený a jednostranný blábol. Znám spoustu ženských-samoživitelek, které mají děti ve své péči a ex-manželé jim platí směšné peníze, takže jejich život je školka-práce-školka-domů. Ani jedna nemá "na komfortní žití s milencem", všechny prachy strčí do dětí, přičemž obrací každou korunu. Vzpomenu si na jen jeden jediný případ, kdy děti vychovával otec. Životní chybu hledej především u sebe. Buď sis prostě blbě vybral, nebo si se nechoval správně, nebo ses nepostavil k roli otce a partnera jako chlap. Případů, kdy je muž Mirek Dušín a ženská fúrie, je fakt mizivé množství.
Skvělý. A Človiček se k tomu dokonale vyjádřil. Já jsem v chomoutu (neoficiálně) spokojen, velmi jsem se vyřádil zamlada...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.

