Sasanka: Díky. Ušetří za rádio, ale prý utratí majlant za špunty do uší...
Trochu depka, ale dobrý. "Ze sladka je jen blivo" - tohle je super!
Marie a Jana a já a hurá a hola hej, hej hola, už mě volá.
No tedy co říčt,hubu jak šlejfírpovaha flegmatika.Dobře napsáno
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)

