Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.01.2023 - 11:54
komentářů11(4.)
Pěkný. Líbí se mi v pořadí - 3,1,2...
přidáno 09.01.2023 - 11:49
komentářů11(11.)
Koala: Děkuji za komentář . Ten opravař textu co mám v počitači. nic nenašel.
přidáno 09.01.2023 - 11:43
komentářů7(2.)
Skvělej nápad. Paráda. Akorát ty chmurné noty jsou ty mollové...
přidáno 09.01.2023 - 11:36
komentářů4(4.)
človiček: Díky za pochvalu, zkusím se polepšit a zase něco zplodit. :-)
přidáno 09.01.2023 - 11:26
komentářů13(11.)
Mlčeti Zlato: děkuji, až mě napadne čím to nahradit,tak to přepíšu ;)
přidáno 09.01.2023 - 11:20
komentářů16(12.)
Bohatý CV. Ta poslední změna byla, myslím, nedávno. Alespoň myslím, žes o tom psal.
přidáno 09.01.2023 - 11:07
komentářů11(9.)
Ještě, že nemám dceru...
přidáno 09.01.2023 - 11:04
komentářů20(10.)
Obě moc hezké. Víc mě oslovili psi.
přidáno 09.01.2023 - 10:50
komentářů8(2.)
Skvělé, díky!
přidáno 09.01.2023 - 10:50
komentářů13(10.)
Moc hezké. Nápadité...
přidáno 09.01.2023 - 10:13
komentářů9(9.)
Gora: Koala: Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal. No já jsem raději, když mi chybu Gora najde a mohu si ji opravit. Takže jí ještě jednou děkuji.
přidáno 09.01.2023 - 10:11
komentářů9(8.)
Pěkný, zajímavý text. A ani by mi nevadilo to "si". Klidně to může BEJT i nespisovný...
přidáno 09.01.2023 - 10:00
komentářů11(10.)
Zajímavý eroticko romantický text (hrubky se stanou...), "hradba nosu" je skvělá
přidáno 09.01.2023 - 09:50
komentářů6(5.)
Pěkný, náladový, třetí řádek mi nevadí.
přidáno 09.01.2023 - 09:23
komentářů5(3.)
Moc hezké.
přidáno 09.01.2023 - 09:11
komentářů8(1.)
Hádám, že se ani tak nepoučí :-D
Prima vtipná veršovaná historka ;-)
přidáno 09.01.2023 - 09:05
komentářů7(1.)
Roztomile vtipná :-)
Jen ta první sloka se mi neladí...
přidáno 09.01.2023 - 08:10
komentářů10(6.)
Gora: Děkuji za komentář.
přidáno 09.01.2023 - 08:09
komentářů10(5.)
Psavec: Děkuji moc
přidáno 09.01.2023 - 08:08
komentářů10(4.)
Lenča: Leni diky. Jako vždy bylo to v telce jen na chvylku ta malba.
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :
Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming