
22.06.2023 - 11:45

11(8.)
Mlčeti Zlato: každý tvůrce by měl mít v sobě dost pokory, aby uznal lepší práci jiného...a dost tvůrčí energie, aby se jí nechal inspirovat

22.06.2023 - 10:42

6(6.)
Byla by škoda básníka.

22.06.2023 - 10:41

9(9.)
" Proč se oblékati do hněvu,,..Pěkné.

22.06.2023 - 10:40

8(7.)
Smutné když muži pláčou.

22.06.2023 - 10:37

16(13.)
Jsi super Psanče .
Že ztratili balón, to je velká svízel
a mě zajímá v které kapse zmizel...)

22.06.2023 - 10:34

14(9.)
No v ráji tam s mají . Líbí se mi .

22.06.2023 - 10:32

9(7.)
Pěkné..

22.06.2023 - 10:31

17(11.)
Sasanko jak krásně jsi to napsala ,i s broukem v hlavě jde ti to hravě...

22.06.2023 - 10:29

11(7.)
Nový den , nová bolest, kam ještě musím dolézt...
jako bys mě znal .

22.06.2023 - 10:28

4(3.)
Bolestné ...

22.06.2023 - 10:27

5(4.)
Jej to je moc pěkné.

22.06.2023 - 10:26

6(3.)
No vau...

22.06.2023 - 10:25

7(1.)
Hezké zpytování .

22.06.2023 - 08:48

6(2.)
Drsná, ale líbí. Děkuji.

22.06.2023 - 08:44

11(6.)
Líbí - taková ze života. Děkuji.

22.06.2023 - 08:32

11(5.)
zaseja: To nedělej. Jsi originál a dobrý.

22.06.2023 - 08:31

6(1.)
Jééé - to se mi líbí.

22.06.2023 - 08:30

11(4.)
skvělá...mám se co učit

22.06.2023 - 07:38

6(4.)
Děkuji za komentáře

22.06.2023 - 00:48

5(3.)
Moc hezká.