Inspirativní, připomnělo mi to proč nesnáším starší může s igelitkou brrr.
wojta: Inu popřemýšlím. Byl to spontánní nápad na toulkách duše krajem
To je moc dobré. Můj šálek čaje.
Až na ty překlepy, o kterých psal andrew . Lepší si to zkontrolovat před publikováním..
Až na ty překlepy, o kterých psal andrew . Lepší si to zkontrolovat před publikováním..
Mlčeti Zlato: ok, díky, jen mě zajímalo, jestli je to záměr
andrew_maxwell: Nevím, co odpovědět. Prostě to tak vyšlo.
čemice = čepice? utěšujícíi = chybí M? Obsah: krásně obojetné - krása a strach, naděje a hnus, chlácholení a nehezkosti
Proč se to nejdřív super rýmuje, pak trochu rýmuje a nakonec vůbec nerýmuje?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

