

Jestli sis to nastavil v hlavě jako utopii, tak to se nedočkáš. Ty si tvoříš realitu. Respekt k přírodě zahrnuje také nepojídat jiné bytosti. Tam bych byla nekompromisní já. Každý sám za sebe a společně toho dosáhneme.


Jo..jo..jóóo.. To nemá chybu, co si tady napsal. Odlož strach a vnitřní hlas svůj poslouchej. Jak málo stačí. Už jenom to propsat do hmoty a máme vyhráno.


zaseja: Díky. Vyřešila to. Prej koupila fotbalový tým...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
ykim [16], Fila [15], panmys [15], HaNina [13], Nina93 [13], Pajalord [12], ESCHATOL [10], Adeline [8], Konvalinka25 [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )