
21.07.2023 - 18:37

7(5.)
Super! Tak sned už jedeš hore... :)

21.07.2023 - 18:36

6(5.)
Tak tohle je síla. "Přiožralé šelmy" - jsou nej...

21.07.2023 - 18:25

14(5.)
Tahle kočičina se Ti povedla...

21.07.2023 - 18:23

12(4.)
Tohle je špičkový! Díky!

21.07.2023 - 12:45

9(8.)
zajímavá báseň :)

21.07.2023 - 12:33

6(5.)
Popravdě řečeno , přečteno a .....?

21.07.2023 - 12:26

5(3.)
Perfektně obsažný souhrn.

21.07.2023 - 09:09

6(4.)
znám holku, co ve Vatikánu vykouřila kněze ve zpovědnici. Nebo to teda aaspoň tvrdí.

21.07.2023 - 07:46

4(2.)
Hledáni je někdy marné.

21.07.2023 - 07:44

4(1.)
Trochu rozcuchaná, ale líbí. Hlavně ten nápad.

21.07.2023 - 00:07

2(1.)
Pobavila.

20.07.2023 - 23:57

6(3.)
Anglická verze lepší než česká - v posledním verši české verze podle mě chybí "ji", zároveň nevím, jestli y v posledním verši ve shodě PO s PŘ je záměr, dávalo by to textu hlubší smysl, takže proč ne. V překladu mi chybí některé detaily obsažené v ANJ - například přeložit "gentle wind" prostě jako "vánek" mi přijde po emoční stránce výpovědi nedostatečné. Taky mám za to, že "corpse" z prvního verše by bylo lepší přeložit jako "mrtvola", ne "tělo". Kdyby se "ribcage" přeložilo jako hrudní koš nebo žebroví, myslím, že by to lépe odpovídalo nejen významu, ale i metafoře ve spojení s katedrálou.

20.07.2023 - 22:26

7(4.)
Bezva.

20.07.2023 - 22:25

5(2.)
Výstižné.

20.07.2023 - 21:37

7(3.)
Sasanka: zaseja: Moc děkuji. Prostě jsem jel dolů...

20.07.2023 - 21:35

5(1.)
:-D:-D:-D

20.07.2023 - 21:28

5(5.)
Ráda jsem četla.

20.07.2023 - 20:55

7(2.)
Dobrá.

20.07.2023 - 18:25

7(1.)
skvělá

20.07.2023 - 15:15

6(6.)
Psavec: Díky