Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 22.07.2023 - 09:33
komentářů19(18.)
Můra73: díky, sama jsem to neviděla.
přidáno 22.07.2023 - 07:33
komentářů51(46.)
Um
přidáno 21.07.2023 - 22:19
komentářů2(2.)
Vždycky je třeba najít viníka.
přidáno 21.07.2023 - 22:19
komentářů6(5.)
snake_01: to bude tím že je to originál, překlad je halabala pro ty co mi pod anglickými texty nadávají "proč to sem teda dávám!?1!!"
přidáno 21.07.2023 - 22:15
komentářů4(4.)
Bezva kousek.
přidáno 21.07.2023 - 22:13
komentářů3(2.)
Vtipný kousek.
přidáno 21.07.2023 - 22:12
komentářů1(1.)
Posmutnělá.
přidáno 21.07.2023 - 22:10
komentářů3(2.)
Pokud tohle umíš, tak je to moc dobré.
přidáno 21.07.2023 - 22:08
komentářů10(1.)
Moc hezké přání.
přidáno 21.07.2023 - 21:25
komentářů14(8.)
vanovaso: Děkuji moc.
přidáno 21.07.2023 - 21:23
komentářů14(7.)
Hravá, moc pěkná... :-)
přidáno 21.07.2023 - 21:13
komentářů14(6.)
Koala: Díkec.
přidáno 21.07.2023 - 20:49
komentářů3(1.)
Povedená :-))
přidáno 21.07.2023 - 20:13
komentářů12(8.)
Koala: Ó, tak to jsem moc ráda, že se líbí. :-)
přidáno 21.07.2023 - 20:13
komentářů12(7.)
Sasanka: Moc děkuji za zastavení a komentář. :-)
přidáno 21.07.2023 - 20:12
komentářů12(6.)
Psavec: děkuji :-)
přidáno 21.07.2023 - 20:12
komentářů12(5.)
Dandy: děkuji za milý komentík. :-)
přidáno 21.07.2023 - 18:44
komentářů4(3.)
Mě se líbí. I to rozcuchání. Prostě je to takové volné.
A super závěr!
přidáno 21.07.2023 - 18:42
komentářů5(5.)
Moc pěkný, hedvábný. A super obraz.
přidáno 21.07.2023 - 18:37
komentářů3(1.)
Ráda jsem četla, důležité je úplně nezdegenerovat:)
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming