Nechci být hnidopich, ale co pamatuji, tak haiku má svá pravidla, 7-5-7 a po většině téma spjaté s přírodou
Ten kontrast u prvního haiku je velmi působivý. Asi si ho je vědom více ten stařec než děti.
Řepka je časové haiku, za pár století bude potřebovat výklad :-)
Řepka je časové haiku, za pár století bude potřebovat výklad :-)
Pěkná obě. Cestou domů - ten odraz už z dálky je působivý. Nevím, proč na mě působí tak melancholicky. Snad je to v nevyjádřeném očekávání, že se člověk těší, že to okno bude rozsvícené, ale nikdo doma není, jen ten chladný měsíc na skle.
Snídaně je skvělá. I u nás jsou ptáci takhle drzí, když nic nenajdou, nakukují dovnitř, zvláště hrdličky. Postřeh od kolotoče je také pěkný.
Člověče, U Hrocha jsme nocovali, když jsem měl tu přednášku u vás na jabloneckém gymplu :-).
Třetí haiku je skvělé. Ale líbí se mi všechna tři dílka.
Třetí haiku je skvělé. Ale líbí se mi všechna tři dílka.
Úplně cítím tu zima a taky se chci schoulit v křesla s teplým čajíkem .:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]» řekli o sobě
s.rayz.ka řekla o milancholik :Nádherně zpívá, jeho slova se dají číst celý den. :-)

