Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 20.07.2023 - 15:00
komentářů6(5.)
Hezky se mi četla, škoda těch chyb.
přidáno 20.07.2023 - 14:58
komentářů6(4.)
Hezké rozloučení.
přidáno 20.07.2023 - 14:32
komentářů5(3.)
Sasanka: tak to je samozřejmě příjemnej bonus :-D nejen, že to někdo přečte, ale ještě ho to nasere :-D bylo mi ctí :-D
přidáno 20.07.2023 - 13:49
komentářů6(4.)
Sasanka: Díky,mák má hodně vápniku.
Vždy něco napiši při kydání koním,to bude ten čpavek..
přidáno 20.07.2023 - 13:46
komentářů6(3.)
zaseja: Děkuji.
přidáno 20.07.2023 - 13:24
komentářů6(2.)
Osm hrubek a fatamorgána jako prase :D Jinak docela pěkná představa i když mák já nerada ;)
přidáno 20.07.2023 - 13:24
komentářů6(4.)
Sasanka: Můj slabý zrak převelice děkuje a já pak za čtení a pochopení...
přidáno 20.07.2023 - 12:59
komentářů6(1.)
pěkná fantazie
přidáno 20.07.2023 - 12:58
komentářů5(2.)
mám sasankový názor ;)
přidáno 20.07.2023 - 12:56
komentářů6(3.)
jaj :( to je mi líto... taky mám na zahradě pár hrobečků a v srdci pár prázdných míst...ať to rychle přebolí
přidáno 20.07.2023 - 11:56
komentářů5(1.)
s propalenýma rukávama i srdcem.
Kouřil krátký startky a lidi se ptal, jak se mají a nic po nich nechtěl.
Tohle se mi hodně líbí,ale ten konec mě nasral :D
přidáno 20.07.2023 - 11:50
komentářů6(2.)
Pěkné rozloučení.
přidáno 20.07.2023 - 11:49
komentářů4(3.)
Moc se mi líbí to o těch sandálech a kázání dobra. Ještě že vyfás jen pokutu a ne nakládačku :)
přidáno 20.07.2023 - 11:47
komentářů5(4.)
Propracovaná.
přidáno 20.07.2023 - 11:42
komentářů6(3.)
Asi ti tam chybí r ,nejni to Browning? Moc se mi líbí Šelmy přiožralé z mého masa a závěr Zbytky pak oddají se tanci tlení
Jen srdce - to tu dávno není. Vlastě i ti zpěváčci jsou prima ;)
přidáno 20.07.2023 - 10:48
komentářů1(1.)
bravo! (ne)obyčejně působivá a obrazotvorná na tak malém prostoru..
přidáno 20.07.2023 - 10:11
komentářů6(2.)
Ba, hodně pochmurná.
přidáno 20.07.2023 - 10:09
komentářů6(1.)
Krásné vzpomínky zůstávají...
přidáno 20.07.2023 - 07:19
komentářů5(3.)
Pěkná.
přidáno 19.07.2023 - 22:19
komentářů4(2.)
Psavec: popravde spis jsem doufal v kritiku psani nez zarazeni, ale kdyz uz jsi to zminil, tak rad bych rekl, ze rada (i svetovych) autoru vydavala i tyto veci jako basne a ja to tez tak citim.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming