Je jenom škoda
říkám si skromně,
že to není o mně.
říkám si skromně,
že to není o mně.
Psavec: Meluzina: Děkuji vám oběma moc.Psal jsem to přímo sem
Úvahový úvod, uprostřed atmosféra, pak trefný závěr. Líbí se mi.
Rozklika jsem, přečetla, pokrčila rameny a pak mi to došlo... Vážně povedená. Fascinuje mě, jak kratký text někdy stačí...
Je tam hodně překlepů, bez nich bude čtení mnohem příjemnější...
pedvo : jakoby se člověk vrátil do starých časů bájí a pověstí. Děkuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Homér řekl o TualKraplak :Ztratila se na bleším trhu.

