Psavec : humorné, ale někdy se to tak sejde, že si to člověk namaluje a je to vše jinak. Tak třeba další den se povede. Ať se Ti daří !
Celkem mně to přijde zajímavý a takový dost povědomý :)
Poezie anonymity: Hanulka: Díky moc, ale přijde mi, že nějaký takovýhle přirovnání, metafory a já nevím co, umí psát každej. Je v tom míň života než v kydání hnoje. Jak by řekl šmoula Mrzout...Nemám rád básníky:-)
Poezie anonymity : moc se mi to líbí. Ano, některým věcem prostě neutečem, povedlo se Ti. Děkuji.
Úplně jsi vystihla moji situaci, děkuju.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
prostějanek řekla o mr Scraper :Z neúprosného kritika se vyklubal moc fajn člověk... myslím, že jsme si měli vždy co říct... a doufám, že budeme mít i dál :)...

