Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 16.01.2024 - 20:51
komentářů6(4.)
Homér:
ano
přidáno 16.01.2024 - 19:23
komentářů10(1.)
Psavec : dlouhý rampouch v noci ztuhl, v noci ze střechy až na zem. Nakonec z něj voda byla a ta parapety zaplavila. Ale Ty to umíš vždy vtipně a děkuji Ti.
přidáno 16.01.2024 - 17:50
komentářů4(3.)
Ano, je nezbytné tě přerazit ocelovou trubkou a jestli páteř nepovolí, tak víckrát.

..ehm.
přidáno 16.01.2024 - 16:07
komentářů3(1.)
Cinderella : výstih prožitého. Děkuji.
přidáno 16.01.2024 - 16:05
komentářů6(5.)
Dandy : kompozice obrazu, ano. Děkuji.
přidáno 16.01.2024 - 16:04
komentářů5(4.)
wojta : to se povedlo. Děkuji.
přidáno 16.01.2024 - 16:02
komentářů5(4.)
III.5222 : mně se líbí, a nevadí veršování, je výstižná ke stavu situace a zároveň poslední sloka - věříš v budoucnost a to je prima. Děkuji.
přidáno 16.01.2024 - 13:08
komentářů6(6.)
Sasanka: Ginnare: Sám nevím, na co jsem myslel. Určitě na něco moc hezkého.
přidáno 16.01.2024 - 13:06
komentářů11(2.)
Ahoj děkuju moc za krásnou zprávu. Je to tak. Děkuju taky ti přeji hodně lásky kolem tebe :) a měj se hezky :)
přidáno 16.01.2024 - 13:04
komentářů11(11.)
Sasanka: ...ano i moje. Stále se vracím.
přidáno 16.01.2024 - 13:04
komentářů6(6.)
Sasanka: No. Harampádí kolem sebe trousím a občas k němu dojdu a říkám si, kde se asi vzalo. Ovšem, když mě to hned napadne, je to hřejivý krok do minulosti.
přidáno 16.01.2024 - 12:52
komentářů5(3.)
Za ten úsměv bys zasloužil metál.
přidáno 16.01.2024 - 11:35
komentářů5(3.)
Tak jen názor. Zůstaň svá, sluší to tvému psaní.
přidáno 16.01.2024 - 11:05
komentářů11(1.)
Ahoj, vítám Tě mezi námi. Ať jsme staří nebo mladí, vždy jsme si něčím podobným prošli, protože to patří k životu. Rozchod, ztráta milovaného partnera je jednou z nejvíce stresujících situací, která nás v životě čeká nebo již potkala. Je to bohužel situace, které se takřka nemůžeme vyhnout. Šťastni jsme jen ve vztahu, kdy to oba chtějí, a to je jen můj názor. Přeji Ti hodně lásky, která Tě čeká a měj se fajn!
přidáno 16.01.2024 - 09:33
komentářů7(7.)
gajda: letadlo je vlak s umělou mytologickou atmosférou a pompou. Doporučuju si to vyzkoušet, do anglie letíš hodinku a púl a vzhledem k cenám zprivatizované hromadné dopravy v Británii někteří lidi lítaj z londýna do evropy a pak zpátky do leeds nebo glasgow, protože to je levnější než jet vlakem.

Je to strnulé. Kafe stojí za prd, jídlo je bez chuti a lidi jsou zvláštní.
přidáno 16.01.2024 - 09:18
komentářů7(6.)
Mi se to líbí, ty plevelné výrazy mnohdy strnulost básně provzdušní. Že to obsahuje hru s péčky mi taky příjde klukovsky rozverné a ne právě na škodu, konečně je to popis Anglie (Walesu?), co může být strnulejšího než tenhle kout země a jeho obyvatelé? Já se sem teprve chystám, teda do Skotska, nikdy jsem na Britských ostrovech nebyl.

Nikdy jsem neletěl letadlem.
přidáno 16.01.2024 - 09:04
komentářů2(1.)
Buňky co běhají rychlostí světla. Ten obrat mi utkvěl.
přidáno 15.01.2024 - 21:51
komentářů13(12.)
denisa: Miluji experimenty, jen většinou sranda končí, když je v tom zainteresovaný ještě někdo další ;)
přidáno 15.01.2024 - 21:50
komentářů12(6.)
denisa: Snažím se.
přidáno 15.01.2024 - 21:49
komentářů12(5.)
třetího druhu?.) vždy pobavíš :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming