Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 18.01.2024 - 08:48
komentářů10(5.)
Lehounké, milé, k zamyšlení... má vše, co potěší
přidáno 18.01.2024 - 08:40
komentářů6(6.)
Psavec: Děkuji
přidáno 18.01.2024 - 08:40
komentářů6(5.)
denisa: Dik za návštěvu.
přidáno 17.01.2024 - 18:47
komentářů6(4.)
Umíš naslouchat.
přidáno 17.01.2024 - 18:46
komentářů10(3.)
Ta se povedla.
přidáno 17.01.2024 - 16:52
komentářů2(2.)
no, musíš si uvědomit že vztah je o dvou lidech, nakonec i to že ve vztahu většinou jeden miluje víc druhej myslí na jiného, jinou.) čas není dlouhej, je dobrý si uvědomit, jestli ho chceš ztrácet z někým kdo necítí jiskru. Vztah by měl být oheň , ta neskutečná energie která vás nabíjí kdykoli se k sobě přiblížíte, pokud jeden z vás tohle necítí, je těžké čekat že se to změní a možná ti uteče ta pravá. O kráse vztah není, ta pomine, takže přeji ti rozuzlení zamotaného .)
přidáno 17.01.2024 - 16:48
komentářů6(3.)
jo, jednou bych si chtěla poslechnout sněžnou řeku .)
přidáno 17.01.2024 - 14:28
komentářů6(2.)
Hanulka: Diky moc,cestou pro koně toho napovidám moc jen málo nahraji.
přidáno 17.01.2024 - 13:55
komentářů6(1.)
Dandy : ta je krásná, miluji koně. Děkuji.
přidáno 17.01.2024 - 12:28
komentářů10(2.)
To je tak hezky vygradované k rozevlátí...
přidáno 17.01.2024 - 10:50
komentářů10(1.)
Pěkná
přidáno 17.01.2024 - 09:15
komentářů4(4.)
gajda: jo no to si pamatuju, to bylo píčovina. Ta holka mi pak v anglii schovala pas abych nemohl utéct :D velký zážitky
přidáno 17.01.2024 - 09:02
komentářů5(4.)
Mlčeti Zlato: díky za zastávku... jen trochu nerozumím... zůstat svá znamená nepokoušet se o něco nového? Nebo si jen zdvořile napsal, že to stojí za prd? ;-)
přidáno 16.01.2024 - 21:33
komentářů9(9.)
More Čapek: aj to bolelo?
přidáno 16.01.2024 - 21:24
komentářů10(4.)
Dandy: Díkec.
přidáno 16.01.2024 - 21:23
komentářů10(3.)
Hanulka: Díky moc.
přidáno 16.01.2024 - 21:22
komentářů10(2.)
Pěkná a úsměvná.
přidáno 16.01.2024 - 21:15
komentářů6(6.)
Děkuji za komentář
přidáno 16.01.2024 - 20:53
komentářů6(6.)
františek:
Vás neznám. Načtu si... a děkuji.
přidáno 16.01.2024 - 20:52
komentářů6(5.)
Dandy
Les není nikdy prázdný. To jenom někdy my. :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming