
18.01.2024 - 08:48

10(5.)
Lehounké, milé, k zamyšlení... má vše, co potěší

18.01.2024 - 08:40

6(6.)
Psavec: Děkuji

18.01.2024 - 08:40

6(5.)
denisa: Dik za návštěvu.

17.01.2024 - 18:47

6(4.)
Umíš naslouchat.

17.01.2024 - 18:46

10(3.)
Ta se povedla.

17.01.2024 - 16:52

2(2.)
no, musíš si uvědomit že vztah je o dvou lidech, nakonec i to že ve vztahu většinou jeden miluje víc druhej myslí na jiného, jinou.) čas není dlouhej, je dobrý si uvědomit, jestli ho chceš ztrácet z někým kdo necítí jiskru. Vztah by měl být oheň , ta neskutečná energie která vás nabíjí kdykoli se k sobě přiblížíte, pokud jeden z vás tohle necítí, je těžké čekat že se to změní a možná ti uteče ta pravá. O kráse vztah není, ta pomine, takže přeji ti rozuzlení zamotaného .)

17.01.2024 - 16:48

6(3.)
jo, jednou bych si chtěla poslechnout sněžnou řeku .)

17.01.2024 - 14:28

6(2.)
Hanulka: Diky moc,cestou pro koně toho napovidám moc jen málo nahraji.

17.01.2024 - 13:55

6(1.)
Dandy : ta je krásná, miluji koně. Děkuji.

17.01.2024 - 12:28

10(2.)
To je tak hezky vygradované k rozevlátí...

17.01.2024 - 10:50

10(1.)
Pěkná

17.01.2024 - 09:15

4(4.)
gajda: jo no to si pamatuju, to bylo píčovina. Ta holka mi pak v anglii schovala pas abych nemohl utéct :D velký zážitky

17.01.2024 - 09:02

5(4.)
Mlčeti Zlato: díky za zastávku... jen trochu nerozumím... zůstat svá znamená nepokoušet se o něco nového? Nebo si jen zdvořile napsal, že to stojí za prd? ;-)

16.01.2024 - 21:33

9(9.)
More Čapek: aj to bolelo?

16.01.2024 - 21:24

10(4.)
Dandy: Díkec.

16.01.2024 - 21:23

10(3.)
Hanulka: Díky moc.

16.01.2024 - 21:22

10(2.)
Pěkná a úsměvná.

16.01.2024 - 21:15

6(6.)
Děkuji za komentář

16.01.2024 - 20:53

6(6.)
františek:
Vás neznám. Načtu si... a děkuji.

16.01.2024 - 20:52

6(5.)
Dandy
Les není nikdy prázdný. To jenom někdy my. :)