Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.03.2024 - 12:03
komentářů5(5.)
nebylo by tam lepší "navždycky"?
přidáno 03.03.2024 - 09:03
komentářů6(1.)
Ahoj, je to strašně dlouhý, to se fakt nedá dočíst.
přidáno 03.03.2024 - 09:01
komentářů10(9.)
Mlčeti Zlato : Zlato, celá ta sbírka "Střepy" je velmi povedená. Tato je přímo super, opravdu kus vášně ! Díky.
přidáno 03.03.2024 - 08:31
komentářů3(2.)
Dandy : jaro už je tu ... Díky.
přidáno 03.03.2024 - 08:30
komentářů8(1.)
Psavec : velmi milé. Děkuji.
přidáno 03.03.2024 - 00:11
komentářů9(6.)
wojta: Psavec: Pajalord: oslov radek: Dandy: Díky..
přidáno 02.03.2024 - 20:17
komentářů7(6.)
Sverakk: tak to by mě opravdu s tou klinickou smrtí zajímalo, byla bych moc ráda pokud o tom chceš něco blíž napsat. Tyhle věci mě zajímají dlouho z určitého vlastního prožitku něčeho.
přidáno 02.03.2024 - 19:06
komentářů7(5.)
denisa: tak samozřejmě že máš pravdu... mám zkušenost s klinickou smrtí a o ní zase někdy jindy...
přidáno 02.03.2024 - 16:36
komentářů2(1.)
Tak neváhej.
přidáno 02.03.2024 - 16:29
komentářů9(5.)
To jsi slyšel v parlamentu.
přidáno 02.03.2024 - 14:20
komentářů12(5.)
Za horizontem událostí tvého klína
stává se z tvé nevinnosti moje vina. HM...ZVLÁŠTNÍ .)
přidáno 02.03.2024 - 14:18
komentářů7(4.)
psavec: možná že smrt je právě ten most víš.) od sebe neutečem patří k nám
přidáno 02.03.2024 - 14:17
komentářů7(3.)
sverakk : no neřekla bych že po smrti bude ticho v tom si moc jistá nejsem, ví to jen ti kdo už tu nejsou co tam vlastně je.
přidáno 02.03.2024 - 12:39
komentářů9(4.)
Bezva
přidáno 02.03.2024 - 12:21
komentářů9(3.)
Jednoduché jako facka. Beru..... .
přidáno 02.03.2024 - 12:19
komentářů1(1.)
Co na to říci? Chválit nemohu, hanět nechci. Asi tak .... .
přidáno 02.03.2024 - 11:03
komentářů9(2.)
Pravda povedené
přidáno 02.03.2024 - 10:05
komentářů9(1.)
To by mohla použít nějaká politická strana na kampaň
přidáno 02.03.2024 - 09:56
komentářů12(4.)
zaseja: Psavec: Dandy: Díky
přidáno 01.03.2024 - 21:59
komentářů3(1.)
Hezká jarní náladovka.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming