přidáno 27.03.2024
hodnoceno 4
čteno 643(8)
posláno 0
Vytáhl jsem z batohu flašku piva
a začal ji spravedlivě rozlívat do dvou připravených půllitrů.
Ona bedlivě pozorovala hrdlo lahve.
Sledovala tekoucí proud
až do poslední kapky
a hned se po plné sklenici natáhla.
Nevím jestli měla vic žízeň nebo chuť.
Bylo to jedno.
Řekla mi:
"Vyfotil bys mě tady ?"
Byla to malinká holčina
s velkýma prsama a ještě většíma očima.
Chytla se zábradlí
a prohnula se v zádech
jako kočka, která zrovna slezla z polštáře.
"Nikdy jsem nikoho na pavlači nefotil."
poznamenal jsem.
Snažil jsem se nahmatat v kapse telefon
a nespouštěl z ní oči.
Nemohlo jí být víc než třiadvacet.
"Je krásně, co ?” řekla a svůdně na mě zamrkala.
“A klidně by mohlo být ještě líp…”

O dvacet minut později
jsem nám oběma zapaloval cigáro.
A to byla třetí věc,
kterou jsem na pavlači nikdy nedělal.
přidáno 29.03.2024 - 18:56
Nekazilo to nic, jen jsem si tak žertem tipnul.
přidáno 27.03.2024 - 16:40
Pedvo: Byl to covidovej ležák čerstvě načepovanej do litrové petky. Nenapadlo mě to víc specifikovat, páč na Moravě je všechno flaška, ale je to dobrej postřeh. Kazilo to obrazotvornost ?
přidáno 27.03.2024 - 16:40
Byl seks, jo? Gratuluji:-)
přidáno 27.03.2024 - 16:14
A hele, to je moc pěkný. (Mimochodem - zřejmě šlo o litrovou lahev.)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jednou na pavlači : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Ornitolog
Předchozí dílo autora : Letní zahrádka

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :
Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming