
07.03.2024 - 18:56

3(1.)
já teda cibuli ještě ne...až ke konci března ;)

07.03.2024 - 16:57

10(1.)
Psavec : Milánku, moc Ti to ze srdce přeji !

07.03.2024 - 16:21

10(4.)
Psavec: Díky .
Nikdy jsem tam nebyl ,ale prochazka by byla jistě pěkná.

07.03.2024 - 12:05

10(3.)
Pěkná vycházka.

07.03.2024 - 09:00

10(2.)
Hanulka: Děkuji

07.03.2024 - 09:00

3(3.)
Psavec: Hanulka: Děkuji vám oběma.

07.03.2024 - 08:59

6(6.)
Hanulka: Děkuji za komentář

07.03.2024 - 06:35

10(1.)
Dandy : památná hora Říp, povedlo se a děkuji.

06.03.2024 - 22:46

6(5.)
Super

06.03.2024 - 19:07

6(1.)
Taková neradostná.

06.03.2024 - 06:37

3(1.)
S "přechodem" na léto to pro ni bude horší :-)

06.03.2024 - 00:11

9(9.)
kekebreke: slnečnica: Díky..

05.03.2024 - 20:37

9(8.)
No tak toto tesať...

05.03.2024 - 19:18

1(1.)
Tenhle závěr jsem vážně nečekala, těším se na pokračování.

05.03.2024 - 18:41

7(7.)
kekebreke: Dík za hezké veršíky.

05.03.2024 - 18:40

7(6.)
Dandy: Ano, stane se, dík.

05.03.2024 - 18:39

7(5.)
Hanulka: Díky moc.

05.03.2024 - 17:23

2(2.)
Hanulka: Díky, pro pobavení jsem to napsal. Ahoj.

05.03.2024 - 10:09

7(4.)
Chudák děda, je mu třeba,
dělat tuto neplechu?
Nafučená je pak bába,
spát bude sám v pelechu.

05.03.2024 - 10:03

9(7.)
skvělé a bolestivě pravdivé