Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 08.03.2024 - 18:03
komentářů3(1.)
Tam už jich pár je.
přidáno 08.03.2024 - 11:14
komentářů10(8.)
wojta: Dik za doplnění.
Ja na kole projel kde co jen tam jem nebyl.A to jsem daval 7 -8000km ročně
přidáno 08.03.2024 - 11:05
komentářů12(4.)
Klídek, už sám útěk za svobodou osvobozuje. Když prchám s batohem já, vrchol svobody nastává během cesty, kdy tíha nákladu na zádech stanovuje míru zátěže přemožené chlapským odhodláním pokračovat dál. Návrat utahaného medvěda ke své roztoužené medvědici to už je takový ten pseudokonec pohádek, které ve skutečnosti pokračují in casual way dál, ale za báseň už to nestojí.

Napsal jsi to hezky. Pořád je v tom ta homérovská naštvanost, ale aj cosyk nove - takový nějaký smutek či co. Hm, kdoví, to je jen můj dojem.
Lituju lidi, kterým se nezdají erotické sny.
přidáno 08.03.2024 - 10:39
komentářů12(3.)
Paráda
přidáno 08.03.2024 - 09:56
komentářů12(2.)
Homér : je to koloběh, ale líbí se mi. Děkuji.
přidáno 08.03.2024 - 09:50
komentářů10(8.)
To je dobře Milane, že nehoupeš se na laně.
přidáno 08.03.2024 - 09:46
komentářů12(1.)
Udivuhodná, líbí se mi.
přidáno 08.03.2024 - 09:26
komentářů4(1.)
Naděje a radost je vzácná. A báseň se ti povedla.
Jen se mi na začátku ta morčata vybavila moc živě, jak lomcují urputně mřižema.
přidáno 08.03.2024 - 09:00
komentářů10(7.)
Je to opravdu pro kojence-spokojence.
přidáno 08.03.2024 - 08:58
komentářů10(7.)
Při vycházce po Řípu
zakopnul jsem o řípu,
bylo tam i zelí
poztrácené zemědělci,
když stávkovat jeli.

Také jsem tam nikdy nebyl
kdo ví, proč se praotec
snažil drápat na kopec
místo aby k moři došel.

/Pardon, blbnu/ Trochu se mě to líbí .....
přidáno 07.03.2024 - 21:51
komentářů1(1.)
Povedla se.
přidáno 07.03.2024 - 21:48
komentářů3(3.)
Jarní práce jak každý rok.
přidáno 07.03.2024 - 21:43
komentářů10(6.)
Dandy: Dík za koment.
přidáno 07.03.2024 - 21:43
komentářů10(5.)
zaseja: Díky.
přidáno 07.03.2024 - 21:42
komentářů10(4.)
Hanulka: Moc a moc děkuji.
přidáno 07.03.2024 - 20:57
komentářů10(3.)
Do sta,tak to je ještě na dlouho.
přidáno 07.03.2024 - 20:55
komentářů10(6.)
zaseja: Díky
přidáno 07.03.2024 - 20:54
komentářů3(2.)
Dík za komentář,zitra má mrznout ta kdovi co letos bude.Kmeny jsou na bílo ale asi to moc nepomůže teplo bylo moc dlouho.
přidáno 07.03.2024 - 19:04
komentářů10(5.)
krásné místo
přidáno 07.03.2024 - 19:00
komentářů10(2.)
:D
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :
Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming