|
Básníme po městech.
Zítra k nalezení v Brně, v autorském rukopise.
https://www.facebook.com/guerillapoetring
|
|
Nečekám, že to pochopíte.. Prostě jsem se potřeboval "vypsat". Je to hlavně o pocitech no...
|
|
Jeden z mnoha druhů mé samoty...
|
|
Buďme vždy o krůček rychlejší
|
|
|
|
Každý je hráč
|
|
To jsem zase jednou měla melancholickou náladu :)
|
|
|
|
hoďnoťte a pište komentáře, budu ráda :-)
|
|
Stalo se, bohužel...
|
|
|
|
Pocity ze sobotního dne...každé vzkříšení stojí kapku bolesti, když se duše vrací z očistce zpátky do svého těla...
|
|
|
|
|
|
/"co budeš dělat po válce? Myslím - kromě toho, že budeš mou ženou?"/
|
|
|
|
Beznadějná... a to dnes opravdu jsem... :-)
Jenom taková momentovka, výkřik.
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)

