*
přidáno 28.11.2009
hodnoceno 1
čteno 1831(16)
posláno 0
Jen čtyři stěny v prázdném pokoji,
Blázen , ten, kdo se nebojí.
Prázdnota ze všech koutů dýše,
Tam někde ukryta čeká tiše,
Na výkřik slzu jedinou,
Čeká jen až všichni odejdou.
Někdo vykřikl do ticha,
Člověk v prázdném pokoji,
Ten se už ničeho nebojí,
Ale ani nedýchá...
přidáno 28.11.2009 - 18:22
a nááádech a výýýýdech...a hlavně pryč!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Samota : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Ona
Předchozí dílo autora : Přelétavý

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :
děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming