přidáno 22.05.2010
hodnoceno 9
čteno 2210(36)
posláno 0
noční kapky zmrzlé rosy
ti kradou z očí jejich třpyt
sen, jenž tančili jsme bosí
již dávno nejde polapit

nad mraky brouzdá
blízká i vzdálená
s úsměvem v tváři
na duši zlomená


nasládlé pády listů kaštanu
s nahořklým zpěvem na tvých rtech
snad svět se začne točit pozadu
nad slovy písně ztratím dech

vítr byl mi farářem
do ticha slova zní
tam před chybějícím oltářem
já oženil se s ní
přidáno 25.04.2011 - 17:22
velmi příjemná :)
přidáno 16.11.2010 - 18:52
Hezká, občas lehké slunce-žblunce. :-)
přidáno 07.10.2010 - 14:31
tééda, krásné :), gratuluji ke svatbě! :) ;)
přidáno 27.05.2010 - 19:54
nádhera! miluju tu ne-kurzívu =) čte se sama, lehce, nádherně...
přidáno 24.05.2010 - 21:28
:) já se šíleně zasnila! jsem šílená...to se ti teda povedlo:);)!!!
přidáno 24.05.2010 - 21:11
Je nádherná. Ty obraty, krásně hladce plyne. :) Líbí se mi. Moc. :)
přidáno 24.05.2010 - 19:37
PÍSEŇ...
Souhlasím s Lukiem. A ráda tě tady zase vidím :-)
přidáno 23.05.2010 - 10:27
diky :)
přidáno 23.05.2010 - 08:21
chybícím bych asi nahradil chybějícím, ale jinak je krásná, po dlouhé době jsi zase něčím přispěl, chválím :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
kapky zmrzlé rosy : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Bez Názvu
Předchozí dílo autora : trapné psaní

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming