|
|
|
část delší věci
|
|
bavi me hrat si se jmeny. proto je opakuju. kdo me zna vi jak se jmenuju a nehleda otazniky kde nejsou. nekdy sem a nekdy nejsem adrianne. a ted?
|
|
feeling red.
/spíš momentka.. na povidku moc kratke/
|
|
Zvládnete to přečíst? Ti, kteří to rozdýchají, mi mohou zanechat koment...;-)
|
|
Tak tohle vzniklo při jedné naprosto ulítlé náladě... Prosím o komentáře.:o)
|
|
|
|
...
|
|
... dávám to sem asi hlavně pro Laylu... ještě to není hotové, ale zrovna jsem se nějak zasekla a bude to trvat dlouho, než se doberu pokračování... a možná by docela stálo za to vědět, jestli to pokračování má cenu.
Díky.
|
|
..rozhodovala sem se, jeslti to sem mám vůbec dávat. . . povídka se nese v duchu mý současný nálady.
|
|
Víme, že je to špatné, ale stejně to děláme...
|
|
O ni, pro ni..
|
|
pro někoho, kdo se stal součástí mýho života..rychlejš, než sem očekávala. po víc než roce a půl to končim. dřív než začala OPĚTOVANÁ LÁSKA, o který bychom oba věděli.
je to pro mě snad nejosobnější dílo tady. nebo spoň v poslednídobě. a tohle si nezaslouží hodnocení.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
miss.Lily [17], LoveWillTearUsApart [17], Benfred [15], Schafbock [15], prodigymajk [14], Eristees [10], CharlieB [9], romeo [5], TrufalaNadej [1], Krtek [1]» řekli o sobě
NoWiš řekl o casa.de.locos :Sestra ve všem kromě krve. Můj vzor a občas inspirace. Moje učitelka morálky a čajových obřadů. My fellow traveler.

