podobná díla k Létání


Jde o (v pořadí druhé) společné dílo autorů "ivkaja+nostalgik".
přidáno 11.11.2008
hodnoceno 11
čteno 2170(24)
posláno 0
věc stará asi 10let....
přidáno 05.05.2008
hodnoceno 10
čteno 2165(27)
posláno 0
Jde o společné dílo autorů "IVKAJA+NOSTALGIK"
přidáno 16.03.2009
hodnoceno 10
čteno 1715(22)
posláno 0
nechala jsem se inspirovat zaslanou fotografií...
přidáno 13.10.2008
hodnoceno 7
čteno 1672(17)
posláno 0
přidáno 09.12.2008
hodnoceno 13
čteno 1794(25)
posláno 0
přidáno 11.08.2009
hodnoceno 7
čteno 2408(20)
posláno 0
přidáno 15.10.2008
hodnoceno 11
čteno 1704(24)
posláno 0
přidáno 10.11.2014
hodnoceno 9
čteno 1572(15)
posláno 0
Příroda mě fascinuje, mimo jiné, také svou nekonečnou trpělivostí při střídání ročních období. Má můj obdiv zejména, když mě zrovna ta síla tak trochu schází.....
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 6
čteno 2224(13)
posláno 0
...taková odrhovačka jako dík přírodě,že mě vytáhla z postele a nechutě do všeho...pokud se u ní pousmějete ,tak o to mi šlo..:-)
přidáno 23.02.2009
hodnoceno 7
čteno 1915(26)
posláno 0
přidáno 06.01.2025
hodnoceno 11
čteno 439(17)
posláno 0
Občas je velmi dobré uniknout ze všeho toho chaosu nějak do ticha přírody! Tahle báseň je tak stará, že spousta z vás ještě nebyla na světě, když jsem ji psal. Byl jsem mladý a neviiný jak Jenda Ratkin, také naslouchal stříbrnému větru a okouzloval mne měsíc nad řekou...
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 8
čteno 1963(20)
posláno 0
Jak jsem pozoroval pokusy s Piceou pungens.
přidáno 27.08.2012
hodnoceno 3
čteno 1190(5)
posláno 0
Moje první básnička.Byl bych moc rád, kdyby jste okomentovali můj výtvor a poradili jak co vylepšit.
přidáno 15.12.2009
hodnoceno 5
čteno 2055(20)
posláno 0
zase jedna - co vznikla při pití mého čaje
přidáno 26.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1542(14)
posláno 0
Není nad to, projet bouřkou... ;)
přidáno 02.07.2008
hodnoceno 11
čteno 2201(47)
posláno 0
Rozchodník huňatý (Sedum villosum) patří k nejohroženějším druhům naší květeny
přidáno 17.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1674(19)
posláno 0
Vzpomínka na jednoho který se snažil napodobyt trampi ale stále nepochopil co tramp znamená , ale byla s ním legrace.
přidáno 06.10.2013
hodnoceno 15
čteno 1784(19)
posláno 0
... cestou do práce...
přidáno 12.06.2009
hodnoceno 5
čteno 1503(8)
posláno 0
Báseň pro lesní zvěř a hmyz
přidáno 10.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1925(14)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :
Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming