|
|
|
|
|
Z šuplíku asi rok zpátky...
|
|
... Co dodat.
|
|
|
|
Aneb hledání svého srdce
|
|
nedalo mi to a musel sem zveršovat pár postřehů z včerejší olomoucké demonstrace proti imigraci :)
|
|
|
|
|
|
|
|
jak by to asi dopadlo kdyby se něco takového stalo ...:)
|
|
|
|
Pro jednou trochu jinak. Jen moment, který ze mě musel ven.
|
|
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
|
|
|
|
Nevím, zůstane nepochopena?
|

