|
Pro jednou trochu jinak. Jen moment, který ze mě musel ven.
|
když jsem ti psala první báseň
věřila jsem, že je to dobrý nápad
nechat tužku tančit po papíře
a nazývat to láskou
pak jsem ti ji šeptala
a cítila, že už víc nechceš od života
v té další jsem tě opouštěla
a vím, jak ses cítil
to ticho mě pronásleduje
jako prázdné místo po dechu
tahle je pro tebe třetí
zůstaň
ještě chvíli
věřila jsem, že je to dobrý nápad
nechat tužku tančit po papíře
a nazývat to láskou
pak jsem ti ji šeptala
a cítila, že už víc nechceš od života
v té další jsem tě opouštěla
a vím, jak ses cítil
to ticho mě pronásleduje
jako prázdné místo po dechu
tahle je pro tebe třetí
zůstaň
ještě chvíli
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Ještě chvíli : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Předchozí dílo autora : Jemný prostor
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)

