|
.. mám ji už nějakou dobu.. často jsem přemýšlela, zda ji nechat žít nebo smazat.. kritizujte o 106 :)
|
|
|
|
kaligram
|
|
.. milí Psanci.. Am
|
|
.. ten den byla zelená, v korunách stromů, tou nejkrásnější zelenou, kterou kdy viděla..
|
|
|
|
na památku mojí malé krásce..
|
|
.. aneb i třicátníkům může někdy slušně hrabat :-)
|
|
Co byste dělali, žít jen 7 krátkých let? Chtěli byste je užít co nejvíce anebo skrýt pod roušku obav? Na památku Matýska, chlapečka, jehož duch a vůle k životu, se dotkla mnoha lidí, okolo něj..
|
|
... aneb, nelze chcát proti větru
|
|
Pražský ulice a samota
|
|
.. aby řeč nestála (aforismus)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší textík, inspirováno zprávou z tisku.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka

