Pražský ulice a samota
přidáno 20.09.2013
hodnoceno 14
čteno 809(14)
posláno 0
Představ si tisíc lidí a ty uprostřed.
Všichni v černým jen ty v červený.
Jejich černý stín se vrhá na tebe a ty nevíš co s tím.
Snaž se...
Jde to?
Cítíš se sama mezi nima i když víš že jsou tu s tebou(možná i pro tebe)
Jsi tak trochu jinde i když se snaží být jako oni.
Nejde to.
Snažíš se dost?
Otevři oči a odejdi pryč. Stejně si toho nevšimnout a ty...


Máš možnost najít jiný 'ty jiný červený'
přidáno 01.10.2013 - 20:22
puero: No to mi říká ten pravÝ.
přidáno 01.10.2013 - 19:15
Something_Everywhere: Mně rozhodně ne. Když se mi něco nelíbí, nestačí mi říct, že se mi to nelíbí, ale co se mi nelíbí. Měla by sis změnit status, protože evidentně nesneseš ani trochu kritiky.

Ostatně, kritika tu není od toho, aby tě naštvala a dala ti důvod být drzá. Tady se máš zamyslet ty nad svým dílem a ne já nad svým názorem. A nečekej, že se začnu tvým dílům vyhýbat. Když nejsi schopná překousnout negativní ohlas, tak raději vůbec nepiš. Koneckonců to co potřebuješ, není lekce z češtiny ale z chování.
přidáno 01.10.2013 - 18:37
puero: Frajere už mě ta tvoje omezenost unavuje. Ano, sveď to opět na můj věk, jak ti to jde nejlíp, a (s pardonem) NESER SE do toho co píšu já. Svůj názor jsi vyjádřil. Já vyjádřila co se líbí mě. Nelíbí se mi co píšeš a nekritizuju to nezaškatulkovávám do generací. Tak jsi starej a nelíbí se ti, co píšu já. někomu třeba jo a i kdyby, napíšou nelíbí se mi to, konec a jdou o dům dál. Udělej to taky. Zlepší to den mnoha lidem
přidáno 01.10.2013 - 09:39
NotInToLabels: Sorry, ale já fakt odfláknuté díla tak krásně licoměrně, jako ty, chválit neumím a nebudu. Hysterči si jak chceš. Pochválil bych aspoň snahu, kdyby byla - to je ta věc, která mi brání i u špatných děl sklouznout pod svou úroveň.
přidáno 01.10.2013 - 00:12
NotInToLabels: zrovna dnes jsem psal do své úvahy, že umělci tvoří vcelku elitářské partičky. Do jisté míry je to určitě pravda. Už i já se začínám učit odmítat básně, akorát to ještě neumím obalit do generačních škatulek (nojo, jsem noob :D ).

Jinak nechybí u "i když se snaží být jako oni" náhodou š?
přidáno 30.09.2013 - 23:23
puero: Tohle se mi snad vážně už jen zdá. Je docela dost velkej rozdíl, mezi sdělováním svýho názoru, snahou pomoc a opět a zase na PODSOUVÁNÍ nějakýho svýho zvláštního pocitu, a opravdu už SPROSTÝHO komandování, založenýho na tom, že se očividně někdo špatně vyspal a trápí ho jeho vlastní život, protože jinak mi vysvětli, proč máš tohle zapotřebí? Tvoje komentáře pod tímhle dílem jsou naprosto POD úroveň kohokoliv, natož rádoby poety. Měl by sis uvědomit jednu zásadní věc, a to, že psanci nejsou žádnej profesionální server, a že chtít dělat umění hlavně hlavou a ne srdcem, je snad to nejhorší, jak k tomu může člověk přistupovat! Jestli si tu chceš hrát na rozdělování generací, pak zrovna ta tvoje/moje prohrává na plný čáře, protože ten, co tu je nejvíc vidět, je tu snad ten „nejpochybnější“ a moc dobře víš, o kom mluvím :P ale na rozdíl od tebe neříkám nic, ne proto, že by to byl můj kámoš, tak jako tvůj a měl tak privilegia dělat z češtiny paskvil, ale proto, že respektuju to, že i jeho věci můžou dělat někomu radost, a kdyby konec konců jen jemu, vždyť to je to hlavní!

Fakt je mi čím dál víc zle z lidí, co kolem sebe akorát kopaj. Vždycky jsem si myslela, že umělci jsou jiný, že se snažej hledat krásu a nic víc, nic míň, a pak člověk přijde sem a vidí tu tohle? A vždycky u „umělců“, jako jsi ty. Řekni mi, CO PŘESNĚ, jí to mělo dát? Místo toho, abys pomohl, tak jsi jenom sprostej.. Vážně. Ulevilo se ti? Přijdeš si chytřejší? Lepší? Poetičtější? Hm?

To tu toho nemá nikdo jinej dost? Přijde VÁM to všem ostatním v pořádku?
Nemusí každej každýho chválit, kritika je dobrá věc, ale jen ve spojení se slovem konstruktivní. Tohle ovšem s kritikou nemá nic společnýho, je to jen výlev pěkně zkažený žluči! A mně je tě pěkně líto.. A stejně tak všech, co by tě za tohle poplácali na zádech. Jestli se tu má někdo zamyslet, není to ona, nad svým dílem a přístupu k němu, ale ty, nad svým přístupem k lidem! Mimochodem, je mi 22, do jaký GENERACE patřím já? Na co se budeš odvolávat tentokrát, co? Povídej, přeháněj.. Už se moc těším na rozbor toho, co je na mojí touze, po slušných lidech, špatně. Opři se do mě! Fakt mě to zajímá.


A tobě, slečno, se omlouvám za spam, ale občas mám prostě potřebu se vyjádřit tam, kde se dějou s prominutím „hovna“ :) asi bych prostě jen chtěla vidět, že nejsem sama, komu tohle vadí a že to s lidma ještě není tak špatný :P Jinak se mi tahle věc od tebe hodně líbí, asi nejvíc ze všech tvých, zlepšuješ se, dle mě, hodně, jestli ono to nebude tím, jak nám rosteš :)
přidáno 24.09.2013 - 08:55
My neandrtálci jsme nároční. Píšeš i pro nás, uvědom si to.
přidáno 23.09.2013 - 22:50
puero: V tvých komentářích nevidím nic jiného než urážky. Víš gramatika není to nejdůležitější, co v dílech má být. Jde o pocity a poznatky co čtenáři přinesou. Tobě nesedla, dobrý. Jdeme dál. Sem na stránky to nedávám kvůli tomu že chci aby to četli neandrtálci, co si myslí že ve 27 jim leží svět u nohou. Chyba se vloudí i do bestselleru a já s tímhle knížku nechystám. Je to momentální souhrn myšlenek který si chci později přečíst a jsem ráda když se to někomu líbí. Nic víc, nic míň.
přidáno 23.09.2013 - 21:29
T9 na telefonu? Jinými slovy jsi to vyplivla co nejrychlejc, jen aby to už bylo na stránkách. Sakumprásk. Až budeš jednou psát knihu, taky to napřed vydáš a pak teprve budeš dodatečně opravovat chyby? Kdo z nás dvou je tu omezenější, hm? Takhle něco vychrstnout a pak to omlouvat jen vypovídá o tom, že si tu intoleranci mé generace docela zasloužíš. Trochu snahy, holka.
přidáno 23.09.2013 - 21:09
Yana: jak už jsme psala :) Psala jsem to na mobilu ... Až ted jsem se pořádně dostala na počítač. Děkuji za chválu a upozornění :)
přidáno 23.09.2013 - 21:08
puero: tvůj komentář ukazuje omezenost tvé generace. Mohl by jsi trénovat toleranci. dílo jsem vkládala z telefonu a bylo to psaný T9 na telefonu. Je to pouze překlep.
přidáno 21.09.2013 - 13:02
Tebexa? To je jako co? Beru tohle dílko jako reprezentativní generační věc, která ukazuje, jaký má tvoje generace slovník a jak neumí pracovat s jazykem a neumí se vyjadřovat. Vlastně je v tom zákeřný úmysl komunikovat v rámci omezeného okruhu generačních spřízněnců pomocí jazyka, kterému ostatní moc nerozumějí, protože rozumět nesmějí. Pak ale dost dobře nechápu, proč v tomhle stylu psát básně? Mají jen omezený dosah a omezenou časovou platnost.
přidáno 21.09.2013 - 13:01
jo, moc pěkný je název, obsah, ty pocity nejsou neznámé, sám mezi všemi, obklopen lidmi a přesto osamocen, nepochopen, asi by stálo za to pohrát si s formou básně a je tam pár chybek které stačilo opravit kdyby sis to po sobě přečetla
přidáno 21.09.2013 - 09:51
krásný líbí se mně nazev

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
temnostin : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Sadismus
Předchozí dílo autora : Sama ztracená, nemilovaná

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ipad mini 5

Čtení i psaní na iPadu vás bude bavit!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku