|
tak voní láska...
|
|
Starší báseň, ale včera mi celý den zněla v hlavě jako mantra - a pomáhala mi projít skrz včerejší "malou temnou noc duše"... děkuju :-)
|
|
Písňový text.
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=oFLdmJMaChw&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew
|
|
Terapie, nic víc... Ale pomohla :)
|
|
kde jsi? tohle přece nejde!
|
|
Venku sice neprší (spíš sněží), ale pocity jsou stejné.
|
|
(...momentálně... doufám, že ne na dlouho.)
|
|
V každé lži je pravda, v každé pravdě lež.Osvoboditel je okupant a okupant je osvoboditel.
|
|
Starší báseň... oko tornáda jednoho bolestivého rozchodu: oko klidu ve smršti emocí.
|
|
Smuténková...
|
|
|
|
odcizení vzor Kafka
|
|
Zas hlavou pluly mraky.
|
|
...aneb těžký den... ufffffffff.
|
|
|
|
- hlavně žádné slzičky, je to jen básnička -
|
|
Triolet. Parafráze na poezii 1. pol. 20. století.
|
|
***
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Lay :moc se neznáme, ale rozumí mi. a její díla v sobě něco mají.


