|
svata pravda (jak pro koho)
|
|
Něco takového jsem už dlouho nenapsal... zajímavej pocit...
|
|
Je to sice klišé, ale nálada mi nedala.
|
|
|
|
|
|
Trošku jsem se snažila popsat mé myšlenkové pochody, je to složité, co vše se v mém životě stalo. Možná někdy příště :)
|
|
|
|
|
|
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
|
|
|
|
Neděle, těsně před rozedněním, zima, ticho... a osamělej muzikant, kterej přišel o nástroj...
|
|
|
|
je to už z dříve...jen jsem to po roce trochu "přehodnotil":-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

