|
Něco takového jsem už dlouho nenapsal... zajímavej pocit...
|
|
Je to sice klišé, ale nálada mi nedala.
|
|
svata pravda (jak pro koho)
|
|
|
|
|
|
|
|
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
|
|
Trošku jsem se snažila popsat mé myšlenkové pochody, je to složité, co vše se v mém životě stalo. Možná někdy příště :)
|
|
|
|
|
|
je to už z dříve...jen jsem to po roce trochu "přehodnotil":-)
|
|
|
|
|
|
|


