podobná díla k Hry vánku


... my a naše inšpirácie...
přidáno 19.09.2013
hodnoceno 17
čteno 1404(20)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
přidáno 02.06.2013
hodnoceno 14
čteno 1494(10)
posláno 0
21. 3. 2007
přidáno 11.03.2013
hodnoceno 23
čteno 1543(22)
posláno 0
poznámka: Delfín je okrem človeka jediným živočíchom, ktorý je schopný milovať sa pre radosť a bez následkov rozmnožovania. ;)
přidáno 09.12.2013
hodnoceno 9
čteno 1265(15)
posláno 0
Matějítkovi :)
přidáno 25.11.2008
hodnoceno 10
čteno 2411(36)
posláno 0
jedna listopadová
přidáno 11.04.2012
hodnoceno 11
čteno 1663(9)
posláno 0
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:) Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
přidáno 23.08.2013
hodnoceno 37
čteno 2267(31)
posláno 0
přidáno 13.03.2013
hodnoceno 12
čteno 1901(20)
posláno 0
jen tak
přidáno 04.12.2025
hodnoceno 9
čteno 188(15)
posláno 0
přidáno 13.03.2011
hodnoceno 14
čteno 1853(28)
posláno 0
Trocha letního romantického kýče, aneb i Sucháč má právo se zasnít... :-)
přidáno 09.07.2013
hodnoceno 23
čteno 2335(24)
posláno 0
přidáno 21.12.2011
hodnoceno 19
čteno 1715(13)
posláno 0
přidáno 06.06.2014
hodnoceno 13
čteno 1551(23)
posláno 0
přidáno 24.06.2025
hodnoceno 16
čteno 290(20)
posláno 0
... pretože Benátky sú nesmierne inšpirujúce. Pokojne ju berte agitačne, verím, že ich raz navštívite... len aby ste to stihli kým ich zaleje! ;)
přidáno 26.02.2014
hodnoceno 6
čteno 1372(11)
posláno 0
Mám problém s jednou částí. Má ještě alternativní variantu, ale ta se mi nějak nelíbí. Kdyby to někoho zajímalo nebo by mi chtěl poradit, pište. Dík!
přidáno 04.07.2025
hodnoceno 15
čteno 321(17)
posláno 0
..v podstatě tím myslím spoustu věci, které snad ani já nedokáži vymalovat barvami, kterými si zaslouží...Možná v tom najde to své :)
přidáno 21.02.2012
hodnoceno 12
čteno 1560(10)
posláno 0
přidáno 22.07.2010
hodnoceno 11
čteno 1853(13)
posláno 0
Mimochodem 200 dílo.
přidáno 25.04.2013
hodnoceno 8
čteno 1503(16)
posláno 0
21 let uplynulo po ,,revoluci", a přesto se nezměnilo vše, v co se doufalo. Lidé ale nechtějí více, oni jsou rádi, za to málo, ale tím jsou vini. Teď remcají, teď nadávají, však za chybu mohou oni. A kdo chybu napraví? Opět, pouze oni.
přidáno 27.02.2010
hodnoceno 7
čteno 1518(13)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :
jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming