|
|
|
|
|
|
|
*******
|
|
|
|
mlha
|
|
švédská inspirace...
|
|
Zase jednou otázka :)
|
|
|
|
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
|
|
//prosím o maximální kritiku
|
|
Pro mě je moje zlatíčko mou definicí lásky:o)
|
|
amaterská básnička o jedný skvělí slečně co si jí moc vážim!!PS. od tý slečny mam obrázek a je tam kluk a holka.
|
|
stále nevím přesný název.. ten "pracovní" byl "---"
|
|
Takový malý úlet ranní, /ještě víčka mi lepil sen!/, do mobilu hned naťukaný, než múzu mou vyplašil den...
|
|
v myšlenkách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!

