přidáno 04.07.2009
hodnoceno 3
čteno 3177(21)
posláno 0
Miluji tě hrozně moc
Celý den i celou noc.

Miluji tě, a ne trochu
To jsem ti chtěl říct dávno už
Dokonce víc než všivou mouchu
Když budeš chtít, koupím ti kuš.

Teď ti skládám tuto báseň
Doufám, že se ti bude líbit
Až budeš stará, koupím ti dáseň
Tvou krásou já jsem dobyt.

Miluji tě třetím rokem
Teď se ti vyznávám z lásky
Tamten po tobě hází okem
To přidělává mi vrásky.

Míň než já tě miluje
To já k tobě chovám lásku
A tu on teď piluje
A přes oko nosí pásku.
přidáno 22.10.2009 - 21:19
odhlédnu-li od toho dětského stylu, je to na tvůj věk docela na úrovni. Skoro bez chyb, poctivě napsaná básnička, není brutální, ty obraty, které dělají básničku vrcholným dílem poezie příjdou časem, takže bych se nenechával odradit tak nízkým hodnocením.
přidáno 05.07.2009 - 20:59
aj, no asi tak, i jako parodie by to bylo slabé...
přidáno 05.07.2009 - 20:11
Na tvůj věk je to asi super, na můj věk je to děs, jako vyznání lásky a použít : až budeš stará, koupím ti dáseň -wau, jinak básni dál, ať si to vypiluješ. Hodně štěstí.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vyznání z lásky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Derby

» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming