|
|
Do obou dlaní vezmi kvítek,
uzamkni tuhle vteřinu,
---Tu, která nezná tvoje jméno---
aby byl ze dne jenom zbytek
a noc plná vůně jasmínu.
uzamkni tuhle vteřinu,
---Tu, která nezná tvoje jméno---
aby byl ze dne jenom zbytek
a noc plná vůně jasmínu.
Zamila
Taky pěkná :-) Voňavá ... :-)
Makyna: uvidíme, třeba mě do rána něco napadne, nespánek se totiž konečně vyjádřil svou nelibostí k názvům, he. Nebo to nechám tak, jsem prostě líná hurva...
ale i čas na dlani je pěkný
ale i čas na dlani je pěkný
štiler: a co takhle Čas na dlani? :-) mě se i stávající název celkem zamlouvá - zaujal :)
Makyna: děkuju...
každopádně marně přemýšlím nad názvem, ten stávající je střelbou od boku, připadá mnoha-nesmyslný
každopádně marně přemýšlím nad názvem, ten stávající je střelbou od boku, připadá mnoha-nesmyslný
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Deodorant : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Severní žena
Předchozí dílo autora : První a poslední neláska ze Snovic
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

