|
Když skutečnost je trochu tklivá,
ještě mi krásné snění zbývá,
v němž život šťastnějším se zdá,
než ten, který teď žiji Já!
|
Temný pták noci roztáh křídla,
do skrýše své si vzal můj sen,
zmizel jako bublina z mýdla,
co do světa vypustil jsem...
Ráno na víčka moje ťuká,
ještě je nechci otevřít,
v představách hladí mne Tvá ruka,
já něžně v lůno Tvé zas vnik!
Postel je jako koráb Lásky,
plujeme spolu na vlnách,
touha nám vyhlazuje vrásky,
z překážek nemáme teď strach!
Však rušivý zvuk všechno plaší,
čert vezmi všechny budíky!
V hlavě mé myšlenka mi raší:
Máš stejné problémy i Ty?
I když jsme byli odloučeni,
nekonečný zdá se dne čas,
jsem celý jaksi natěšený,
že večer v sny mé přijdeš zas!
do skrýše své si vzal můj sen,
zmizel jako bublina z mýdla,
co do světa vypustil jsem...
Ráno na víčka moje ťuká,
ještě je nechci otevřít,
v představách hladí mne Tvá ruka,
já něžně v lůno Tvé zas vnik!
Postel je jako koráb Lásky,
plujeme spolu na vlnách,
touha nám vyhlazuje vrásky,
z překážek nemáme teď strach!
Však rušivý zvuk všechno plaší,
čert vezmi všechny budíky!
V hlavě mé myšlenka mi raší:
Máš stejné problémy i Ty?
I když jsme byli odloučeni,
nekonečný zdá se dne čas,
jsem celý jaksi natěšený,
že večer v sny mé přijdeš zas!
Megynka:
Díky! Romantik, to já jsem, což o to...:-)
Jen teď řeším záhadu, jak jsi objevila tak rychle právě můj starý hříšek. Že by ho vynesl na povrch systém jako náhodný tip? :-)
Díky! Romantik, to já jsem, což o to...:-)
Jen teď řeším záhadu, jak jsi objevila tak rychle právě můj starý hříšek. Že by ho vynesl na povrch systém jako náhodný tip? :-)
Zamila: Asi si začnu psát slovník superlativů! Myslím, že bys ho stačila zaplnit! Že mne ale bereš úpřímo frontálním útokem...Nu, poznávej a pouč se...;o)
Zamila
Rozkošná ... Doslova :-)
ivkaja: S údivem zjišťuji, že tohle jsem sem dal již před třemi léty a že jsem na spoustu komentíků neodpověděl. Jsem rád, že se Ti to líbí!;o)
Devils_PIMP
Velmi povedena obrazotvornist - az pozoruhodna //
Když do noci se vpíjí den,
každý z nás sní svůj tajný sen...
... je to moc hezké :-)
každý z nás sní svůj tajný sen...
... je to moc hezké :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Temný pták noci roztáh' křídla : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Bláznivý rytíř na zjančeném koni...
Předchozí dílo autora : Pozval vlk Karkulku na večeři
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.

