Když skutečnost je trochu tklivá, ještě mi krásné snění zbývá, v němž život šťastnějším se zdá, než ten, který teď žiji Já!
přidáno 04.06.2009
hodnoceno 14
čteno 2235(32)
posláno 0
Temný pták noci roztáh křídla,
do skrýše své si vzal můj sen,
zmizel jako bublina z mýdla,
co do světa vypustil jsem...

Ráno na víčka moje ťuká,
ještě je nechci otevřít,
v představách hladí mne Tvá ruka,
já něžně v lůno Tvé zas vnik!

Postel je jako koráb Lásky,
plujeme spolu na vlnách,
touha nám vyhlazuje vrásky,
z překážek nemáme teď strach!

Však rušivý zvuk všechno plaší,
čert vezmi všechny budíky!
V hlavě mé myšlenka mi raší:
Máš stejné problémy i Ty?

I když jsme byli odloučeni,
nekonečný zdá se dne čas,
jsem celý jaksi natěšený,
že večer v sny mé přijdeš zas!
přidáno 05.06.2020 - 09:41
shane: dostal mě rým

roztáh´křídla
bublina z mýdla
přidáno 21.06.2015 - 12:03
Megynka:
Díky! Romantik, to já jsem, což o to...:-)
Jen teď řeším záhadu, jak jsi objevila tak rychle právě můj starý hříšek. Že by ho vynesl na povrch systém jako náhodný tip? :-)
přidáno 21.06.2015 - 11:37
To je krásné ... opravdová romantika O:)
přidáno 13.03.2013 - 16:45
Zamila: Asi si začnu psát slovník superlativů! Myslím, že bys ho stačila zaplnit! Že mne ale bereš úpřímo frontálním útokem...Nu, poznávej a pouč se...;o)
přidáno 13.03.2013 - 14:54
Zamila
Rozkošná ... Doslova :-)
přidáno 14.08.2012 - 13:18
ivkaja: S údivem zjišťuji, že tohle jsem sem dal již před třemi léty a že jsem na spoustu komentíků neodpověděl. Jsem rád, že se Ti to líbí!;o)
přidáno 12.08.2012 - 21:01
Aliwien: souhlasím ...
přidáno 20.06.2012 - 11:41
Devils_PIMP
Velmi povedena obrazotvornist - az pozoruhodna //
přidáno 08.06.2009 - 20:38
nádherná
přidáno 05.06.2009 - 22:25
slůvka jako puzzle zapadají.....krásné metafory!
přidáno 05.06.2009 - 20:52
netina: Někdy mám prostě takové romantické úlety...Jsem rád, že se líbí!;o)
přidáno 05.06.2009 - 20:48
Zase krásná romantika. Nemá to chybu a komentáře netřeba.
přidáno 05.06.2009 - 06:24
plujeme spolu ve vlnách,
už opravdu a nejen v snách ...
přidáno 04.06.2009 - 23:12
Když do noci se vpíjí den,
každý z nás sní svůj tajný sen...

... je to moc hezké :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Temný pták noci roztáh' křídla : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Bláznivý rytíř na zjančeném koni...
Předchozí dílo autora : Pozval vlk Karkulku na večeři

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming