![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Když prut Tvůj zvadne i láska má zchladne. :-)
Jo, když jeden druhého nutí, je v tom pnutí ...
Narazila jsem na ni náhodou, ale fakt pecka. Tak takhle jsem se dlouho nepobavila. :-) :-) :-)
Taky jsem si napsal "svou" Sněhovou královnu. Je vidět, že je to věčné téma. Jinak ten konec je přesnej.
Perfektní popsání atmosféry!)) Představuji si u toho Hru o trůny.
Někde to skřípe a zavání klišé, ale talent rozhodně máš :-)
Škoda že jsem tu nebyl kdyz jsi psal z tebe by něco vylezlo ...
Opravdu hrůzostrašná, pokud si to někdo živě představí ;-). Nejvíce se mi líbí:
náhle se v dáli vztyčil hřib,
vidím v něm Kristův svatý kříž,
rychlostí světla je blíž a blíž
a z nebe zní ukrutný smích:
„Smyji z tebe tvůj těžký hřích,“
- dokonalé...
náhle se v dáli vztyčil hřib,
vidím v něm Kristův svatý kříž,
rychlostí světla je blíž a blíž
a z nebe zní ukrutný smích:
„Smyji z tebe tvůj těžký hřích,“
- dokonalé...
ou... tak to se mi hodne libi... takovy oldschool hororovy vers na moderni tema... pro to mam slabost :) nemam vytky :)
nevidím za tím nějaký smysl, myšlenku, pointu? prostě bez obsahu, bez nápadu...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)


