|
|
Nechal jsem se k hádce svésti,
v tom mi došli argumenty,
to nic dobrého nevěstí,
zatínám ruce do pěstí.
A tu nápad uzrál ve mně,
v ona místa si píšu nápis,
který zní docela jemně;
-TADY, PROSÍM, POLIBTE MĚ-.
v tom mi došli argumenty,
to nic dobrého nevěstí,
zatínám ruce do pěstí.
A tu nápad uzrál ve mně,
v ona místa si píšu nápis,
který zní docela jemně;
-TADY, PROSÍM, POLIBTE MĚ-.
nejen že Ty argumenty...ale i ve "mě" - chybí "n"...navíc je to děsně strojené...
ta je opravdu ze života:-))
A zítra už zase
se budeš obdivovat
rána kráse
a život půjde dál...
A zítra už zase
se budeš obdivovat
rána kráse
a život půjde dál...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nápis : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Přežalostný valentýnský chór.
Předchozí dílo autora : Jen já a ty...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}

