|
S Oceánem, Majakovskému , se sambou v kapkách deště...
|
|
Pohádkový, dobrodružný příběh o princezně, která bojovala se zlou královnou
|
|
Ono to vzniklo fakt pozdě večer, asi to pro vás není moc hodnotné. Je to vypsaní z blbé nálady.
|
|
setkání s bývalým mne rozhodilo a tohle je pak moje dílo:-)
|
|
Je to něco mezi povídkou a básní, těžko se mi to zařazuje...No, uvidíte sami:)
|
|
Poměrně dlouhé,poměrně ufňukané,poměrně typické,poměrně nereálné....kdo ví,kde a kdy, a jestli vůbec...:-)
|
|
Jeden pád ze schodů může změnit život a smrt není jen zlá.
|
|
|
|
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
|
|
Možná zpověď mé lehce poblázněné hlavy...a možná taky nic.
|
|
|
|
FEminismus JEst Takový Obligátní Nesmysl
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
NoWiš řekl o casa.de.locos :Sestra ve všem kromě krve. Můj vzor a občas inspirace. Moje učitelka morálky a čajových obřadů. My fellow traveler.

