Kategorie všechny

přidáno 02.05.2008
hodnoceno 1
čteno 2401(34)
posláno 0
Vyhrabaná báseň, který budou cirka za tři minuty přesně dva roky... A tentokrát je dedicated to my beloved Grizzly, kterej ví a vždycky bude vědět, co a jak...
přidáno 05.10.2008
hodnoceno 1
čteno 1878(22)
posláno 0
ve dvou ...
přidáno 15.03.2009
hodnoceno 1
čteno 1608(15)
posláno 0
přidáno 08.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1681(6)
posláno 0
Myslím, tedy jsem...
přidáno 04.01.2009
hodnoceno 1
čteno 1997(11)
posláno 0
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
přidáno 25.10.2008
hodnoceno 1
čteno 2482(28)
posláno 0
?
přidáno 16.02.2009
hodnoceno 1
čteno 1395(13)
posláno 0
...odejdi...
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1572(17)
posláno 0
ta báseň se tak jmenovat nebude, každopádně po tom co jsem si ji jen tak pro sebe přečetla nahlas, jsem přišla na to, že je to dokonalý souhrn mého žytí... P.S.:žytí píši schválně tak jak píši, tvrdost "y" v tomto slově totiž naznačuje i tvrdost situace jím označené...
přidáno 11.11.2008
hodnoceno 1
čteno 1404(19)
posláno 0
- - -
přidáno 23.08.2009
hodnoceno 1
čteno 1950(9)
posláno 0
:)
přidáno 20.01.2009
hodnoceno 1
čteno 1514(8)
posláno 0
Další má báseň....
přidáno 02.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1253(12)
posláno 0
„Měla by to být nějaká kniha. Je prý z černé kůže, a na předních deskách je zlaté B.”
přidáno 08.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1285(14)
posláno 0
Pět krátkých básní, chcete-li miniatur, jejíž vznik se datuje na jeden osudný den, kdy jsem se rozhodl ukončit studium, které mě bohužel, možná bohudík, nenaplňovalo. Pět krátkých básní, chcete-li miniatur, které vznikly kvůli špatné volbě, možná kvůli špatné představě o tom, jak by měl mladý člověk pokračovat v životě. Ale bez vnitřního štěstí, to prostě nejde.
přidáno 05.11.2008
hodnoceno 1
čteno 1906(11)
posláno 0
Vše není tak, jak se zdá.
přidáno 22.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1423(9)
posláno 0
přidáno 13.03.2009
hodnoceno 1
čteno 1371(7)
posláno 0
přidáno 18.06.2009
hodnoceno 1
čteno 1788(5)
posláno 0
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :
je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming