|
Čirá energie
|
|
Mělký podzimní dojem.
|
|
Jedna Hódně stará.
E
|
|
Každý jsme sněhová vločka.Jako ona čekáme na to kdy se změníme na kapku vody
|
|
Báseň, kterou chci věnovat člověku, který ve mně probudil moje srdce:-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Tento můj výtvor se odehrává na Zeměploše Terryho Pratchetta a byl sepsán pro soutěž povídek ze Zeměplochy. Kdo Zeměplochu zná, doufám, že si to užije. Kdo ji nezná, třeba si ji pak rád přečte.
Příjemné čtení!
|
|
Taková miniatura,která mě napadlo po jedné reportáži z Iráku.
|
|
...
|
|
|
|
|
|
Prostě.. někdy je dobré se zavřít před světem, otevřít láhev vína a vzpomínat..
|
|
|
|
Vážně? Jak vážně? To ti tady mám slíbit, že s tebou budu dokud nezhebnu? Já nelžu. Nevím co bude za zítra, natož za týden. Sakra tohle sis měla rozmyslet než jsi mi vlezla nahá do postele
|
|
(jedna starší, po slovensky, nic nové - již tady byla,
datum vzniku 28. až 30. prosince 2007)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Yarrod řekl o mr Scraper :Omae wa otaku janaika?!

