|
I ta nejlepvnější kurva má srdce.
|
A ty ses oběvil
/opět/
I přesto, že jsi řekl, že se nevrátíš.
Tvůj úsměv mě ničil
/tak jako dřív/
Zranil jsi mě
/naposledy/
Pouštím si piano verze
/a ty mě nezlomíš/
*už nikdy*
Demolice srdce, procítěná bolest.
/Už se nekoná/
/opět/
I přesto, že jsi řekl, že se nevrátíš.
Tvůj úsměv mě ničil
/tak jako dřív/
Zranil jsi mě
/naposledy/
Pouštím si piano verze
/a ty mě nezlomíš/
*už nikdy*
Demolice srdce, procítěná bolest.
/Už se nekoná/

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Demolice srdce : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Podvádět s úsměvem
Předchozí dílo autora : Můžeš se mi smát, protože pláču.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.

