I ta nejlepvnější kurva má srdce.
přidáno 10.05.2009
hodnoceno 1
čteno 1762(22)
posláno 0
A ty ses oběvil
/opět/

I přesto, že jsi řekl, že se nevrátíš.

Tvůj úsměv mě ničil
/tak jako dřív/

Zranil jsi mě
/naposledy/

Pouštím si piano verze
/a ty mě nezlomíš/
*už nikdy*

Demolice srdce, procítěná bolest.
/Už se nekoná/
přidáno 10.05.2009 - 21:55
Hodně výstižný !!! .-) ...o tom úsměvu vím dost .-)...(bohužel )

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Demolice srdce : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Podvádět s úsměvem
Předchozí dílo autora : Můžeš se mi smát, protože pláču.

» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :
Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming