|
|
|
Chvilková inspirace....
|
|
tohle většina z vás nepochopí...a já vás prosim, abyste se neptali, co to znamená...nikdo
|
|
Zůstanem navždycky svý...
|
|
Proč 16lettá holka utíká z domu......:(
|
|
Čekám až mě pohltí.....
|
|
|
|
.... po mých stopách jde
|
|
Dneska jsem nějaká vygumovaná... Takže vkládám zase jednu "ze šuplíčku":-)
|
|
|
|
Ticho už !!!! Chci slyšet ten klid...
|
|
|
|
vznikla někdy kolem 20.8.2008 - dávam ji sem, třeba teď sokoličce i jiným budu víc dávat smysl i moje báseň o klišé lišek ...
|
|
nedílo
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

