|
|
|
Chvilková inspirace....
|
|
tohle většina z vás nepochopí...a já vás prosim, abyste se neptali, co to znamená...nikdo
|
|
Zůstanem navždycky svý...
|
|
Proč 16lettá holka utíká z domu......:(
|
|
Čekám až mě pohltí.....
|
|
|
|
.... po mých stopách jde
|
|
Dneska jsem nějaká vygumovaná... Takže vkládám zase jednu "ze šuplíčku":-)
|
|
|
|
Ticho už !!!! Chci slyšet ten klid...
|
|
|
|
vznikla někdy kolem 20.8.2008 - dávam ji sem, třeba teď sokoličce i jiným budu víc dávat smysl i moje báseň o klišé lišek ...
|
|
nedílo
|

