|
|
|
Ranní blbinka.
|
|
... lebo ich spolu spriadame, ale opatrne ;)
https://www.youtube.com/watch?v=IEVow6kr5nI
|
|
jedna horká noc..
|
|
... taková večerní rychlovka :)
|
|
|
|
Slam poetry je v poslední době čím dál víc populární. A ani já jsem se tomu, vesmíru dík, nevyhnula. Tak tady je něco z mé tvorby.
|
|
|
|
|
|
Povídka o spolupráci Toma Linka a Nikoly Pong při sledování pana Kobolta.
|
|
O včelách a květech kolem nich.
|
|
|
|
Sliby chyby, proto je lepší nikomu nikdy nic neslibovat !!! Neslíbíš, nemusíš si vyčítat, žes to nesplnil. Ale Vy stejně budete slibovat dál, stejně jako já... No přece slibem nezarmoutíš !
|
|
|
|
Buď se hlásí stáří nebo konec světa
|
|
slova
|
|
Stará škola nejsem ale hodilo se mi to
|

