|
Malé zamyšlení nad velkým prů.... švihem.
Aneb- blbost kvete v každém věku.
|
|
Prý ze zrady je dobré napsat sonet. Ale co když jsme zrádci sebe sama? A tohle není sonet.
|
|
|
|
|
|
|
|
Na pokračování... :P
Budu ráda za každý komentář!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Promiňte, že jsem tu tak dlouho nic nepřidala. Tohle se mi dnes zdálo.
|
|
jen tak
|
|
|
|
bude brzy jaro a budou brzy nějaké změny? ..
|
|
Taková ta jednoduchá
|


