|
....
|
|
Byl to můj nejdelší vztah a zároveň jedinej rozchod, kterej mi byl jedno.. vážně jedno!
|
|
Tenhle pocit balady asi známe všichni.
|
|
|
|
...ani nevím, jestli to ještě umím.
|
|
Společnost, ideály, povrchnost, patolízalství, faleš
|
|
u gangsterů se pořád něco děje
|
|
Co všechno v barácích svých obětí nenajdete...
|
|
:-)
|
|
|
|
Starší báseň, připomenuta zdejší
|
|
z nejtemnějších míst
|
|
Byla to láska na dálku nebo to aspoň ze začátku vypadalo,teď po roce si vzpomenu a uvědomím si,že to láska nebyla,jen chtíč po mladém masu...
|
|
|
|
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/hlubinny-cerny-dabel-poprve-spatren-na-povrchu-plavil-se-pob/r~e700cb66e56e11efbf960cc47ab5f122/
nelíbí se mi jak média často píšou o hlubokomořských rybách - zaprvé je to často fakticky chybné a zadruhé mi to přijde hloupé. tento report ČTK je světlou výjimkou.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

