|
Měla to bejt písnička, ale pak jsem se na to vysral.
|
|
|
|
...před půl rokem se narodil klučík.. synovec, kluk jako buk.. tak to je pro něj :-)
|
|
... iba jeden mierne paradoxný postreh...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
....
|
|
Inspirováno básní "Malování do srdce" od holka.přes.ulici.
|
|
Černej pes a englická dědina
|
|
Radikální řešení.
|
|
|
|
TOoto byly mé první pokusy o básnění,je to ještě cítit mým tehdejším ovlivněním náboženstvím a duchovnem..Je to takové trochu naivní a formou nic moc,opakují se tam podobné slova atd.ale je dobré si vzpomenout co člověka formovalo..
|
|
|
|
Nevim proč dokážu psát jen když cítím smutek,zklamání,blest
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=pi_AJxsdOKo
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.

